Nieuwe variant science lab De Energiecrisis beschikbaar!
Voor een betere aansluiting bij Bètapartners (voorheen Its Academy) aanbod van science labs, is er nu ook een 3 uur durende variant ontwikkeld van het science lab De Energiecrisis.
Zo wordt het nog gemakkelijker en leuker om een combinatie van twee science labs op één dag te plannen op het Science Park in Amsterdam. Bij deze nieuwe 3-uursvariant wordt een verkorte versie van de presentatie en de energieopdracht behandeld. Ook wordt er een interactief spel gespeeld waarin verschillende aan duurzaamheid gerelateerde stellingen aan bod komen. De Energiecrisis leent zich uitstekend voor een interdisciplinair bètaprogramma.
Tijdens de Bètapartnersconferentie in maart zal er een demo worden gegeven van het science lab De Energiecrisis.
Meer informatie
Kijk hier voor alle varianten die Its Academy aanbiedt, of ga naar www.deenergiecrisis.nl voor een impressie. Voor vragen, neem contact op met Siesja Kamphuis
